21 lipca 2016

O nas

Kursy języka angielskiego przez Skype dla dorosłych

Lektorzy z wieloletnim stażem – pomogą Ci dojść do celu

Lekcje przez Skype – nie tracisz czasu na dojazdy

Materiały – wszystko dostajesz od lektora

Dogodne ceny i sposoby płatności

SkyEnglishOnline jest szkołą języka angielskiego bazującą na potrzebach społeczeństwa. Z czego one wynikają?

W dzisiejszym świecie ludzie nie wyobrażają sobie życia bez Internetu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: wszystko można tam znaleźć. Sprawia to, że coraz więcej ludzi zatraca się w czeluściach Internetu, ograniczając przy tym wiele czynności do „kliknięcia myszką”. Rozwój Internetu i działających w nim firm sprawia, że wiele rzeczy można wykonać bez wychodzenia z domu, co więcej takie rozwiązania mają zwiększającą się z dnia na dzień liczbę zwolenników.

Nasza szkoła podążając właśnie za tym trendem postanowiła rozpocząć nauczanie języka angielskiego właśnie za pośrednictwem Internetu. Nasi Klienci mogą korzystać z bogatej oferty kursów on-line (jest to nowoczesny sposób nauczania polegający na bezpośredniej rozmowie przez Skype na żywo, gdzie kursant uczy się ze swoim nauczycielem-lektorem) na różnym poziomie zaawansowania.

Misja naszej szkoły

Naszą misją jest zapewnienie najwyższej jakości kursów języka angielskiego w dogodnej cenie. Jesteśmy otwarci na każdego klienta i dokładamy wszelkich starań aby dostosować tok nauki to jego potrzeb.